KK fotoreporteris_2019

Gerbiamieji! Šiais, visuotiniais mobilizacijos, smartfonizacijos, ir kitokios ….zacijos laikais, kone visi kulniuodami žygiuose, mindami pedalus, taškydami upes irklais, kapanodamiesi kalnuose, lenkdami nugaras negailestingose keliautojų bazės talkose ar bet kur kitur, kišenėje spaudžia fotografuoti galintį įtaisą. Todėl, gerą, ne tik sau, bet ir kitiems įdomų kadrą pagauti kaip niekada lengva.
Taip galvodami, norime Kertamo Kampo kasmetiniam fotografijų konkursui suteikti daugiau žavesio ir jau dabar skelbiame fotografijų konkursą.
Juk mūsų sezonas prasideda nuo Raudonojo kilimo. Taigi, neslėpkite gerų fotografijų SD kortelėse ar kompiuterių „harduose“. Siuskite savo geriausias fotografijas mums, KK administratoriams, adresu kk@kertamkampa.lt. Siuskite jau dabar, kai tik grįžtate iš žygių ir kelionių, kol įspūdžiai šviežiausi, emocijos nepamirštos. Gerai nuotraukai dar didesnę vertę suteikia geras aprašymas. Labai norėtume, kad kiekvienai fotografijai skirtumėte bent keletą žodžių.
Tikimės, metų gale iš Jūsų atsiustų fotografijų surengti iškilmingą foto konkursą. O jo nugalėtojus ant rankų iškelti ir iškilmingai apdovanoti ant „Raudonojo kilimo“.