Fotoreporteris 2019

Arnoldas Latvėnas

Tarnybinis pranešimas dėl konkurso Fotoreporteris 2019.

Pranešu, kad nuo 2019-ųjų pradžios paskelbiau ir iki 2020 –jų Raudonojo kilimo ceremonijos vykdžiau fotografuojančių kertakampiečių darbų konkursą „Fotoreporteris 2019“. Konkursas įvyko. Visos bendruomenės vertinimui, socialiniame tinkle Facebook, buvo pateiktos 72 fotografijos. Balsuojama buvo paspaudžiant virtualų mygtuką „like“ (toliau – „patiktukai“), kas išvertus į valstybinę lietuvių kalbą reiškia „patikti“, bei parodo, kad mygtuką spaudžiantis asmuo jaučiasi gerai žiūrėdamas į tam tikra fotografiją. Nebuvo taikomi jokie apribojimai fotografijų autoriams, nepriklausomai nuo jų lyties, orientacijos, požiūrio į gyvenimą, rasės, religijos, šeimyninės padėties, plaukų spalvos (jei jie yra), užimamų pareigų (KK vadas, caras, adminas ir kiti).

Taip pat pranešu, kad konkurso metu nebuvo jokių privačių interesų supainiojimo ar konflikto, nebuvo užfiksuoti bandymai papirkti, įtakoti per pažintis, šantažo atvejai bei kiti moralei ir įstatymams prieštaraujantys pasiūlymai. Prizus atsiėmė juos laimėję fotografijų autoriai. Balsai buvo skaičiuoti paprastuoju būdu. Visi galėjo balsuoti už visus.

Užfiksuoti rezultatai: Raudonojo kilimo metu visuomenei pristačiau 10 fotografijų, kurios surinko daugiausia patiktukų. Nuo 10-os iki 4-os vietos užėmusias fotografijas suskirsčiau pagal apytikslius surinktus patiktukus. Prizines vietas užėmusių darbų patiktukai buvo skaičiuojami tiksliai.

Padarytos išvados: idėja, skatinti, kad keliautojai visus metus siustų „karštas“ fotografijas – deja, nepasiteisino. Dalyvių aktyvumas galėtų būti ženkliai didesnis.

Pasimokyta iš klaidų: nėra.

Rėmėjai: reiškiu didelę padėką konkurso rėmėjui – keliautojus įvairiausiu gėriu aprūpinančiai „Lukla“ parduotuvei.

Pasiūlymai: organizuoti konkursą „Fotoreporteris 2020“, kartojant praėjusiųjų metų klaidas ir tikintis didesnio dalyvių aktyvumo.

Pranešėjas: KK adminas Arnoldas

Neoficiali dalis:

Neoficiali padėka: Labai malonu, kai gauni neprašęs. Ačiū Tadui iš „Lukla“, kuris pats susisiekė ir pasiūlė įsteigti tris prizus nieko už tai neprašydamas. Labai ačiū visiems, kas nepagailėjo savo suknisto laiko ir atsiuntė fotografijas, leisdami dar katą prisiminti praėjusius metus ir patirtas emocijas.

Neoficialus kreipimasis į KK tautą: nors idėja skelbti konkursą nuo pat metų pradžios nepasiteisino, klaidą kartoju su viltimi, kad šiais metais keliautojai bus aktyvesni. Juk mes fotografuojame ne tam, kad paslėptume savo šimtus fotografijų asmeniniuose kompiuteriuose, išoriniuose diskuose, usb raktuose ar pamestume kartu su telefonu. Didžiausias malonumas pasidalinti savo gražiausiomis akimirkomis su bendraminčiais ar bendrakeleiviais.

Neoficialus kreipimasis dėl 2020 -jų: aš ir šiemet būsiu įkyrus kaip musė, kaip uodas, todėl nuolat jums zysiu „siųskite savo nuotraukas, siūūūūūūūskite“. Girdėsite tai per miegus, sapnuose ir košmaruose. Išgelbėti ir nuraminti jūsų sąžinę gali tik išsiųsta fotografija adresu kk@kertamkampa.lt

Todėl, kaip sako vadas, nenervuokite seno žmogaus 😊

1 vieta ir didžiausia šlovė. Rytas prie Virintos aut. D.Pranculis. 114 patiktukų.
2 vieta. Aurora Borealis. Svajonės link. aut. S.Pipiras. 85 patiktukai.
3 vieta. Lokių takas. Keturiese. Be šuns. Su šampanu. aut. S.Pipiras. 78 patiktukai.
4 vieta. Pavasaris ant Vokės aut. P.Petrauskas. apie 68 patiktukai
5 vieta. Karalių kelias Raguotasis aut. I.Anulionienė
6 vieta. Saulės vėjo beieškant aut. A.Latvėnas
7 vieta. Jobanachiris. 50.50 val. Savo noru. aut. S.Pipiras
8 vieta. Estiškas bučinys. Sooma NP aut. T.Prapuolenis
9 vieta. Džambulas. Palaikymo komandos palaikymas aut. S.Pipiras
10 vieta. Lokių takas. Kabantys tiltai. aut. S.Pipiras
Fotoreporteris 2019