2021.01.02. – 2020 metų KK pašto apžvalga

Sabina Pranculienė

Šiemet kalėdinė eglutė Kertam Kampą namuose puošiama pirmą kartą. Visi keliautojų siųsti atvirlaiškiai sugulė ant jos šakų 😊.

Sausio mėn. KK pašto dėžutę pasiekė trys atvirutės. Smėlėtus linkėjimus iš Irano atsiuntė Skirmantas ir gausi Co: Aušra, Rūta, Viktė, Remigija, Tadas, Danguolė, Peter ir Egidijus. Julija su Aleksu priminė, kad Talka ir Latvijoje Talka 😊. O Irena su meile atsiuntė sveikinimus nuo 697-ečio senelio Vilniaus 😊. Vasario mėn. KK atvirlaiškių albumas taip pat pasipildė trimis mielais laiškeliais. Čia  nugulė įkvepiantis raginimas „Nesustokit“ iš Vietnamo nuo Pranskės, rimti žiemiški linkėjimai nuo Linutės kirvio iš Islandijos ir geriausi linkėjimai nuo Gabrieliaus iš sostinės. Kovo mėn. pašto dėžutę pasiekė Rasos siunčiami linkėjimai iš Lenkijos Stalo kalnų. „Ilgiausių metų ilgiausiųųų… daug įspūdingų kilometrų, šiltų apsikabinimų, gerų emocijų…“ liepos mėn. pirmo rimto Kertam Kampą jubiliejaus proga linkėjo Rasa, Jolanta ir Remigijus. Rugpjūčio mėn. po ilgos tylos KK pašto dėžutę Guntauninkuose pasiekė trys atvirlaiškiai. Ačiū  Remigijui už įspūdžius iš Valstybės pažinimo centro, už jūra kvepiančius linkėjimus ir mielą akmenukų dėlionę, virtusia atvirlaiškiu ačiū Rasai, nostalgiškas didelis dėkui dėl šiaurės pamišusiems „Suomijos pirštinės“ tyrinėtojams. Spalio 9-ą, minint Pasaulinę pašto dieną, linkėjimai atvirlaiškiuose atkeliavo nuo Gintarės iš Briuselio, Vitalijos iš Estijos, Rasos ir Arnoldo iš Žagarės. Rudeniui įsisiūbuojant KK pašto dėžutėje nugulė jaukus Rasos kvietimas apsilankyti Mažeikių krašte.

Labiausiai suintrigavęs metų atvirlaiškis atkeliavo iš Londono. Kodėl labiausiai? Nes jame viskas užrašyta užslėptu rašalu: nėra nei adreso, nei kas siuntė, nei kokiu tikslu 😊 O tai dar kartą rodo, jog svarbiausia – geri ketinimai ir tikėjimas, jog viskas bus gerai 😊 Svarbiausia – labai norėti ir tikslas tampa pasiekiamu 😊.

2020 metais Kertam Kampą pašto dėžutę Guntauninkuose pasiekė 17 atvirlaiškių: devyni jų atkeliavo iš užsienio, o aštuoni – iš Lietuvos.

Kalėdinė eglutė
Linkėjimai iš Irano, Latvijos ir Vilniaus
Ačiū Skirmantui ir co, Irenai, Julijai ir Aleksui
Linkėjimai iš Islandijos, Vietnamo ir Vilniaus
Ačiū Pranskei. Linutei ir Gabrieliui
Linkėjimai iš Lenkijos
Ačiū Rasai
Sveikinimai dešimtmečio proga
Ačiū Rasai, Jolantai ir Remigijui
Ačiū Rasai, Remigijui ir Suomijos keliautojams
Linkėjimai iš Vilniaus, Palangos ir Suomijos
Linkėjimai iš Belgijos, Estijos, Mažeikių ir Žagarės
Ačiū Gintarei, Vitalijai, Arnoldui ir Rasoms
Linkėjimai iš Londono
Slapti linkėjimai iš Londono