2% GPM parama

2 % PARAMOS SKYRIMAS UŽ 2018 METŲ MOKESTINĮ LAIKOTARPĮ:

Prašymą gyventojas gali pateikti tokiais būdais:

  1. Elektroniniu būdu per EDS. Prisijungus prie EDS (www.deklaravimas.vmi.lt) skiltyje „Deklaravimas“ -> „Pildyti formą“ iš dažniausiai pildomų formų pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
  2. Įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui. Užpildytą popierinę formą galite pateikti bet kurioje apskrities mokesčių inspekcijoje. Formos šabloną rasite EDS skiltyje „Formų sąrašas“.
  3. Atsiųsti paštu (išskyrus elektroninį paštą). Užpildytą popierinę formą galite atsiųsti į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.

Prašymą galima pateikti ir per  e. VMI mobiliąją aplikaciją (tai mobilioji programėlė, kuria gyventojams pateikiamos aktualiausios VMI paslaugos).

PATS PAPRASČIAUSIAS IR POPULIARIAUSIAS BŪDAS – 1 VARIANTAS.

Trumpas aprašymas kaip tai padaryti.

Per savo banko sistemą prisijungti prie EDS. Ten pasirinkti meniu punktą „Pildyti formą“ ir iš dažniausiai pildomų formų pasirinkti sąrašo pasirinkti :Prašymas skirti paramą“ (pildyti ankstesnių metų deklaracijų pagrindu nepavyks, nes nuo šiemet pasikeitė nauja FR0512 deklaracijos versija):

Sistema duoda reikalingą deklaracijos formą, ją paspaudus galima pradėti pildyti tiesiai sistemoje:

Asmeniniai duomenys bus įrašyti iš karto, Jums beliks įrašyti raudonai apibrėžtus duomenis ir spausti mygtuką „Pateikti deklaraciją“:

 

Ir tai VISKAS!

Jei kas esate ne vienerius metus ištikimi VŠĮ „Kertam kampą“ ir paramą skiriate ne vienerius metus, o ir toliau ketinate tai daryti, paprastumo dėlei galima nurodyti, iki kurių metų norite skirti paramą šiam gavėjui (raudonai apibrėžtas langelis), taip nereikės kasmet sukti galvos (aš pasirinkau maksimumą – iki 2022 metų ☺):