2018.06.09. – Jobanachiris V

Sveiki, Jobanachirio Vaiduokliai!

Birželio 9-10 dienomis bręsta viską pakeliui šluojantis vandens Vaiduoklių išpuolis per aštuonis hidrografinius objektus!
Jūsų nuo Rūdininkų gyvenvietės laukia išmirkęs ponas Merkys, Papio kanalas, Papio ežeras, šlapios princesės – Vokė, Neris, Musė, Širvinta ir Šventoji prie Upninkų kaimo! Prisegama detali maršrutinė juosta (ačiū Arnoldui už sudarymą!) Jeigu Jums reikia, patys pasirūpinkite plaukimo trasos žemėlapiu…
Birželio 9 dieną, 9 valandą, nuo Priespaudos rūmų aikštės, kūnelių prikimštas autobusas pajudės į Rūdininkų gyvenvietės Merkio uostą. Preliminariai 10.30-11.00 valandą visiems Pamišėliams numatoma atsistūmimo nuo kranto ceremonija. Plaukimo metu turėsite 3 poilsio punktus. Juose galėsite prieiti prie savo asmeninių daiktų, užkąsti, atsigerti, sušilti, prasijudinti, pasimėgauti masažu, pasikeisti rūbus ar avalynę. Norint pasiekti trečią punktą, reikės bristi beveik kilometrą prieš srovę Musės upe, todėl svarbu turėti bridimui tinkamą avalynę ir nepavargusį ciklopą. Trečiajame punkte turėsime sulaukti visų dalyvių, todėl pirmiesiems nusimatys ilgesnis poilsis. Turėkite kilimėlius ir miegmaišius, gal pavyks kokį posmą nusnausti. Trečiame punkte sulaukus visų dalyvių, reikės susėsti į laukiantį autobusą, kuris visus perveš į kitą starto vietą Širvintos upėje. Tas pats autobusas po renginio visus iš finišo vietos Upninkuose perveš į priespaudos rūmų aikštę. Dalyviai, kurie kartais nusiimtų plaukimo metu, vistiek grįš kartu po renginio į priespaudos aikštę su tuo pačiu autobusu (nebent susiorganizuosite grįžimą savarankiškai).
Mūsų renginio pagrindinis rėmėjas ir vertingų prizų steigėjas, alpinizmo asai – „Montis Magia“ organizacija! Valio!!! 🙂
Finansiniai viražai:
  • Iki gegužės 25 dienos visiems dalyviams pervesti po 30 eurų dalyvio mokestį į KK sąskaitą: LT767300010123334867 Swedbank AB, Paskirtis: vardas, pavardė, Jobanachiris.
  • Jeigu Tamstą Jobanachirio priepuolis ištiks viename iš poilsio punktų ir su partneriu nuspręsite nebeplaukti, teks pakloti po 20 eurų palūžimo mokesčio.
  • Jeigu kūnelis pasiduos trasos užkampyje, ne poilsio punktuose, baudelė išauga iki 30 eurų didumos.
  • Galima dalyvauti ir savo plaukimo priemonėmis, bet dalyvavimo mokestis vienam asmeniui išlieka toks pats.
  • Į kainą įeina kūnelio transportavimas autobusu iš Vilniaus į Rūdininkus, pervežimas iš Čiobiškio į Liukonys ir parvežimas iš finišo vietos, Upininkų kaimo į Priespaudos glėbį. Taip pat įeina vieta baidarėje, gelbėjimo liemenė, irklas, arbata ir užkanda bei keliautojiška košė poilsio metu, atminimo medaliai, diplomai, įvairios organizacinės išlaidos.
Kviečiame išradingai papuošti savo laivus, organizuosime laivų paradą 😉
Skelbiame naujų ekipažų registraciją iki gegužės 25 dienos, rašykite į el. paštą info@kertamkampa.lt, nurodyti savo ir partnerio vardus, pavardes, telefono numerius (kurie veiks plaukimo metu), elektroninio pašto adresus (kuriais norima gauti visą renginio informaciją) ir savo laivo pavadinimą!  Šiuo metu į Jobanachirį užsiregistravo 19 ekipažų (dalies registracija nepilna, papildykite). Dar turime 6 garantuotas ekipažų vietas, jamkite ir džiaukitės! 😉 

Organizatoriai nemato jokių lenktyniavimo elementų. Karvių ir kitų aukso kalnų nedovanosime, o atminimui, kaip visada kažką įbruksime 😉
Plaukimo taisyklės paprastos ir nešlifuotos:1. Praėjus 21 valandai nuo starto virsmo ir nespėjus atsirasti paskutiniame poilsio punkte ant Musės upės kranto, ekipažai bus nuimami nuo tolimesnio plaukimo.
2. Plaukimo trasoje bus 3 tarpiniai poilsio punktai, kur bus galima atsigerti arbatos, turistinės košės, ar šiobeito, padraugauti su palaikymo komanda arba pasakyti garsiai – Jobanachiris!!! Tai reiškia plaukimą baigėte ir Jūsų kančios baigtos. Pirmas punktas bus prie senojo Gardino tilto esančioje poilsio aikštelėje stovyklavietės, Vokės upėje. Antras punktas bus prie Elniakampio. Trečias punktas numatytas Musės upės pakrantėje. Reikės plaukti arba bristi beveik 1 kilometrą prieš srovę, nuo Neries upės.
3. Mus poilsio punktuose pasitiks KK mikroautobusas, kuris gabens reikalingą amuniciją ir tarpiniuose punktuose, bei finiše teiks moralinę, psichologinę ir fizinę pagalbą. Mikroautobusas surinkinės baidares tų, kurie nusibaigs plaukimo tarpiniuose ir galutiniame finiše. Prireikus galės pavežti keliautojus iki artimiausio visuomeninio transporto. Keliautojams reikia pamąstyti apie savo grįžimo perspektyvas ir galimybes. Pirmame punkte nusibaigusius keliautojus mikroautobusas galės pavežti iki Žeimenos geležinkelio stotelės, antrame punkte – iki Pabradės geležinkelio stoties, o trečiame teks sėsti į pro Nemenčinę pravažiuojantį visuomeninį transportą. Visuomeninio transporto laikus pasitikslinsime plaukimo metu, tarpiniame punkte.
4. Plaukimo dalyviai patys atsakingi už savo sveikatą ir gyvybę, prarastas inventorius kompensuojamas savo lėšomis 100 proc. vertės išraiška.Papildoma informacija pasiruošimo ir kitais klausimais atskries po registracijos.

KK organizacinis komitetas