2017.10.07. – Kertam kampą Nemuno kilpomis!

Sveiki, klajokliai, žygūnai ir kampinėtojai!

Nenumaldomai artėja dar vienas puikus žygis, įsirangęs į smagų mūsų tradicijų kalendorių. Taip, TrenkTuro žygis „Nemuno kilpomis 2017“ – jau spalio 7d., ir mes jame eisime! Juk eisime? 😉

O planas toks: į žygį registruojamės savarankiškai (http://www.nemunokilpomis.lt/registracija/), pagal širdies kryptingumą nurodydami arba nenurodydami priklausomybę „Kertam Kampą“ (šįkart mes ne sportininkai, o visiški romantikai 😉 ). Spalio 7d. rytą susirenkame aikštelėje prie Spaudos rūmų į bendrą autobusą, kuris mus pristatys į  starto vietą, o po žygio vėl surinks ir tą patį vakarą pargąžins į Vilnių. Važiavimo kaina suksis apie 10 euriukų, bus patikslinta, kai žinosime tikslų važiuojančiųjų skaičių.

Deja, negalėsime važiavimo draugijon priglausti 65 km žygiuosiančiųjų dėl ankstyvo starto ir vėlyvo finišo. Tačiau, jei ilgiausiąją trasą pasirinkusiųjų bus daugiau, galime padėti susiorganizuoti mikroautobusą jūsų grafikui.

Norintys kartu važiuoti, registruojasi el.paštu j.gailiesiene@gmail.com, nurodydami savo vardą, pavardę, pasirinktą maršrutą ir telefono nr.

Suskubkite, nes registracija į žygį brangsta rugsėjo 11d.

Važiuojam ir žygiuojam! Kartu visada linksma 😉

Pernykščiai žygio įspūdžiai čia: http://www.kertamkampa.lt/2016-10-01-kirtom-nemuno-kilpas-su-trenkturu/